Яку траву можна посіяти в серпні для створення дачного газону


Доброго дня! Чи є така трава для дачного газону, яку можна посадити не на початку осені, а в будь-який час, наприклад зараз, в серпні?

Початок серпня не найвдаліший час для створення дачного газону, але це не означає, що сіяти трави не можна. Можна, тільки клопоту, в плані поливів буде потрібно більше. У літньому посіві, порівняно з осіннім, є навіть перевага. Молода травичка до заморожування встигне підрости до висоти 10-12 см і достатньо зміцніти, щоб пережити непросту російську зиму.

В принципі, в серпні сіяти можна будь-які трави або суміші трав для газонів. Важливо правильно підібрати насіння, враховуючи клімат, освітленість ділянки та ґрунтові умови. Про те, які трави підходять для певного виду газону, в залежності від його призначення, ми вже писали.

Для створення садового або звичайного газону, расстилаемого між деревами, кущами або будівлями потрібно вибирати трави або суміші, що не бояться погодних катаклізмів і посухи, стійкі до витоптування. Створювати газон з одного виду трав недоцільно, оскільки при несприятливих умовах деякі види трав можуть не прижитися. Нижче наводяться найбільш витривалі види трав для газону.

Костриця червона (лат. Festuca rubra) - корневищний рыхлокустовой багаторічник. Листя вузькі, насичено-зелені. Сходи з'являються приблизно через 7 днів після посіву, починає кущитися через 18-20 днів. До переваг можна віднести збереження яскравого забарвлення навіть у посуху, здатність рости в тіні і витісняти бур'яни.

Вівсяниця червона

Мятлик луговий ( лат. Poa pratensis) - корневищний рыхлокустовой багаторічник. Листя яскраво-зелені. Сходи доведеться чекати близько 15 днів, кущитися почне через місяць. Потребує регулярних поливів. При нестачі вологи може пожовтіти частину пагонів. Добре росте на кислих і засолених грунтах.

Мятлик луговий

Конюшина повзуча (лат. Trifolium repens) - плотнокустовой багаторічник з відносно довгими (до 0,5 м) численними стеблами і листям. Довговічний, посухостійкий, може рости на будь-яких грунтах.

Конюшина повзуча

Мітлиця паросткова (лат. Agrostis stolonifera) - короткокорневищный багаторічник з країнами, що розвиваються над землею довгими пагонами і світло-зеленими листками. Сходи з'являються орієнтовно на 5 день, швидко розростається. Чутлива до нестачі вологи. Може рости в затіненні. Не підходить для важких грунтів.

Мітлиця паросткова

Райграс пасовищний ( лат. Loliun perenne) - рыхлокустовой багаторічник з темно-зеленим листям. Сходи з'являються на 4-5-й день, інтенсивно розростається. Може витіснити бур'яни. Вимагає частих скашиваний. Недовговічний.

Райграс пасовищний

Тонкощі посіву газонних трав

Про те, як підготувати грунт під газон і дочекатися її осідання ми вже писали. Посів проводять в суху погоду при відсутності вітру, тому що насіння необхідно рівномірно розподілити на поверхні грунту. Підготовлені насіння поділяють на 2 рівні частини і сіють в 2 прийоми. Першу частину висівають, проходячи в одному напрямку, другу - в перпендикулярному.

Посів насіння газонних трав

Після посіву насіння граблями закладають в грунт (бажано на глибину 1,5 см), а потім злегка трамбують верхній шар грунту. Полив проводять ввечері, методом дощування, щоб не вимити насіння. Калюжі і тривалий застій води допускати не можна. Поки не з'являться масові сходи майбутній газон поливають регулярно, не доводячи до пересихання грунту.

Доглянутий газон. Бажаємо, щоб у вас вийшов такий

Вибір насіння газонних трав величезний, при купівлі їх обов'язково звернути увагу на склад та термін придатності, уважно прочитати рекомендації, зазначені на упаковці. Сподіваємося, що вам вдасться створити смарагдовий килимок, який буде радувати око і цієї осені, і наступної весни, і довгі роки.

 • Из каких вечнозеленых растений можно создать живую изгородь в тени

  Доброго дня! Які вічнозелені рослини підійдуть для живоплоту в тіні (північна сторона південного паркану, тінь від паркану опівдні приблизно 5 метрів... ... Далі

  Переглядів: 505 Коментарів: 0
 • Катран — заменитель хрена, но менее агрессивный и декоративный

  Сусідка по дачі розповідала, що у кого-то бачила рослина з великими блакитними листям і численними білими квітками. Господиня ділянки не знала, як ... Далі

  Переглядів: 336 Коментарів: 0
 • Какую траву можно посеять в августе для создания дачного газона

  Доброго дня! Чи є така трава для дачного газону, яку можна посадити не на початку осені, а в будь-який час, наприклад зараз, в ... Далі

  Переглядів: 1 394 Коментарів: 0
 • Земляничная малина для создания низкорослой длительно цветущей плодоносящей изгороди

  Між нашим та сусідським ділянкою немає паркану, таке положення всіх влаштовує, але їх кішки регулярно забігають до нас, копають і гадять. Хотілося ... Далі

  Переглядів: 989 Коментарів: 0
 • Зачем ежегодно выкапывать тюльпаны и гиацинты

  Практично у всій літературі з квітникарства рекомендують викопувати цибулини тюльпанів і гіацинтів щорічно. Навіщо це робити, якщо вони чудово цвітуть і без ... Далі

  Переглядів: 1 147 Коментарів: 0
 • Какую ель выбрать для небольшого участка

  Мені дуже подобаються їли, але вони виростають дуже високими. На невеликій ділянці величезні хвойні рослини виглядають незграбно. Є сорти ялин, які ... Далі

  Переглядів: 1 108 Коментарів: 0
 • Какими декоративными травами украсить газон

  На фото в журналах з ландшафтного дизайну зустрічаються газони з малюнком і декоративні трави, висаджені острівцями або в обрамленні його. Як створити ... Далі

  Переглядів: 1 830 Коментарів: 0
 • Из каких вечнозеленых растений можно создать живую изгородь в тени
 • Катран — заменитель хрена, но менее агрессивный и декоративный
 • Какую траву можно посеять в августе для создания дачного газона
 • Земляничная малина для создания низкорослой длительно цветущей плодоносящей изгороди
 • Зачем ежегодно выкапывать тюльпаны и гиацинты
 • Какую ель выбрать для небольшого участка
 • Какими декоративными травами украсить газон
Додати коментар