Ковані огорожі - витонченість і міцність


ковані огорожіКоли розмова заходить про художньої куванні, уява малює витончені мережива старовинних мурів. Старина, старовиною, а ковані огорожі знову в моді. Та й не тільки огорожі, а й балкони, лавки, альтанки, підставки під квіти, трельяжі і садові скульптури.

Ковані вироби в ландшафтному дизайні

 Ікованые огорожі

Всі ковані вироби виглядають дуже грунтовно і респектабельно. Вони ідеально вписуються практично в будь-який ландшафтний стиль. Класичний Стиль і модерн немислимий без елементів ковки, прекрасно виглядає метал і в стилі хай-тек.

ковані огорожіУ комбінації з квітами та зеленими насадженнями, ковані вироби надають ділянці неповторність і оригінальність. Кування добре поєднується з кам'яними доріжками і сходами, брукованими майданчиками. Вибираючи ковані вироби, необхідно витримати їх стильову єдність.

IMG_5290

Тоді огорожа, решітки на вікнах, поруччя ганку, садові лавки створять чудовий ансамбль.

Огорожі, хвіртки, ворота

 ковані огорожі

Якщо театр починається з вішалки, то будь-яка садиба - з огорожі та хвіртки. Сьогодні огорожа виконує не стільки свою утилітарну функцію, сьогодні вона ще й складова частина ландшафтного проекту всього ділянки. Тому господар садиби, який бажає показати свою респектабельність, статус і смак, вибере огорожу і хвіртку з елементами ковки.

ковані огорожі Якщо порівняти ковані огорожі з іншими видами огорож, то з упевненістю можна сказати, що, незважаючи на її легкість і ажурність, це сама міцна огорожа. Переваги кованого паркану очевидні:

- кований метал стійкий до погодних умов. Багато ковані огорожі пережили не одне століття;

- вони не потребують постійного догляду;

- прекрасно комбінуються з будь-яким будівельним матеріалом;

- доповнюють будь-який ландшафтний стиль.

Якщо виготовленням забору займається коваль-майстер, огорожі, хвіртки, ворота можна перетворити на витвір мистецтва.

Звичайно, така огорожа буде коштувати досить дорого. Можна обійтися і бюджетним варіантом - придбати і встановити готові ковані секції огорожі.

ковані огорожі

Ковані конструкції прекрасно комбінуються з іншими будівельними матеріалами - цеглою, натуральним і штучним каменем, керамічною плиткою. Вельми імпозантно виглядає кована огорожа на кам'яному постаменті. Ажурна легкість орнаменту кування врівноважується грубістю кам'яної кладки, створюючи ідеальний для сприйняття ансамбль.

Красивими і елегантними є паркани, в яких ковка поєднується з цеглою. Цегла може бути клінкерна або фігурний, однотонний або кольоровий.

ковані огорожі

Ще одна цікава комбінація матеріалів, яка досить часто зустрічається в огорожах - камінь або цегла, профнастил або полікарбонат та елементи ковки. Основа огорожі та стовпчики виконують з каменю або цегли, а профнастил або полікарбонат служить основою-фоном для кованих елементів. Такий паркан, з одного боку, закриває садибу від сторонніх очей, створює відчуття захищеності, але, з іншого боку, не виглядає настільки голосно й тужно, як паркан з суцільного каменю.

ковані огорожі

Кована огорожа дуже ефектно поєднується з зеленими насадженнями - туями, самшитом, кипарисами. Для в'юнких рослин він може виконати роль трельяжа.

ковані огорожі

Щоб уберегти метал від корозії, ковану огорожу необхідно фарбувати. Найчастіше використовують фарбу чорного кольору. Фарбування окремих елементів кування в інший колір створює враження присутності міді, срібла, латуні. Схожі прийоми роблять візерунок на кованому паркані більш різноманітним, особливо, якщо рослинний орнамент малюнка.

ковані огорожі

Художній смак майстрів, сучасні інструменти і пристосування для кування, дозволяють відтворити малюнки стародавніх огорож палаців і дворянських садиб і створювати свої стильні дизайнерські розробки ажурних переплетень.

ковані огорожі

Цікаво, чи бачили ви два абсолютно однакових паркану? Схожі - можливо, але однакових - ні, це точно. Кожен коваль один і той же елемент зробить по-своєму, так, як підказує йому фантазія, досвід і художній смак. В цьому і вся краса кованих виробів.

 • Как обустроить небольшой городской дворик

  Нерідко в межах мегаполісу можна побачити приватні будинки, які розмістилися на крихітних ділянках землі. Приватний будинок в місті - це дуже престижно. ... Далі

  Переглядів: 2 655 Коментарів: 1
 • Кованые ограды – изящество и прочность

  Коли розмова заходить про художньої куванні, уява малює витончені мережива старовинних мурів. Старина, старовиною, а ковані огорожі знову в моді. Та й ... Далі

  Переглядів: 1 727 Коментарів: 0
 • Красивые грядки на даче радуют глаз и поднимают настроение

  Багато садівників і дачників найчастіше не володіють достатньою кількістю часу, тому не приділяють особливу увагу питанню формування гряд на своїй ділянці. ... Далі

  Переглядів: 3 356 Коментарів: 0
 • Как просто и эффективно избавиться от ос и пчел

  «Ах, літо червоне, любив би я тебе...» Насолоджуватися сонячними променями під ласкавим вітерцем великому поетові заважали мухи і комарі. Нинішнім дачникам весь ... Далі

  Переглядів: 8 316 Коментарів: 1
 • Как украсить сад своими руками – выбор стиля и реализация идеи

  Природна краса, безперечно, є основою для саду, але її пишність можна підкреслити, доповнивши ділянку цікавими аксесуарами і прикрасами. Важливу роль в дизайні ... Далі

  Переглядів: 9 739 Коментарів: 0
 • Декоративный колодец – оригинальное и эффектное украшение участка

  Напевно, наші предки, потрапивши в сучасний світ, здивувалися б, наскільки легше стало життя людини. Прямо в будинок надходить холодна і гаряча вода, ... Далі

  Переглядів: 10 047 Коментарів: 0
 • Корчевка пней на дачном участке: доступные способы и их тонкости

  Рано чи пізно кожен дачник стикається з необхідністю видалення пнів, які виникають після спилювання старих та хворих дерев. Щоб виконати цю задачу ... Далі

  Переглядів: 8 908 Коментарів: 0
 • Как обустроить небольшой городской дворик
 • Кованые ограды – изящество и прочность
 • Красивые грядки на даче радуют глаз и поднимают настроение
 • Как просто и эффективно избавиться от ос и пчел
 • Как украсить сад своими руками – выбор стиля и реализация идеи
 • Декоративный колодец – оригинальное и эффектное украшение участка
 • Корчевка пней на дачном участке: доступные способы и их тонкости
Додати коментар