Казкові хранителі нашого будинку


Доброго дня. Хочу вас познайомити з талантом свого батька. Ось уже 25 років він захоплюється різьбленням по дереву. Причому він не навчався в жодних університетах, як говоритися, самоучка.

Бабуся розповідає, що тато в дитинстві був дуже замкнутою людиною. Любив гратися з молотком і споруджувати якісь дрібнички. Одного разу він зайшов до майстерні свого батька, і знайшов гострі різаки. Через пару годин він показав дерев'яну фігурку, здалеку нагадує собаку. З тих пір тато активно почав розвивати свій дар. Сьогодні, у своєму невеликому місті, він славиться своїми чудовими статуетками. Люди щодня приходять і замовляють у нього оригінальні подарунки для своїх близьких. Також він активно співпрацює з монастирем, розташований недалеко. Зайшовши на його територію, і злегка придивившись, можна знайти ексклюзивні образи святих, вирізаних прямо на стовбурі дерева. Причому робота настільки кропітка, що шкоди для дерева немає ніякого.

Сьогодні я хочу познайомити вас з нашими домовиками. Вони встановлені прямо на вулиці, перед нашим будинком. Моя мама твердо переконана в тому, що у кожного вдома є свій домовик, який оберігає його від негараздів і бід. І саме їй в голову прийшла ідея вирізати на деревах цих загадкових персонажів. Сьогодні я вас з ними познайомлю.

Почнемо, мабуть, з Діда та Баби. Найулюбленіші мої персонажі. Вони постали перед нашим будинком зовсім недавно. Справа в тому, що ой батько вирішив зібрати найкращі свої композиції і створити власну галерею. Тепер будь-який бажаючий може прийти до них і подивитися татову колекцію. А дід з бабою це мої дідусь з бабусею. Саме вони збудували цей будинок, і вони перші зустрічають своїх гостей. Тато дуже старався, виконуючи роботу, як ні як він увічнює пам'ять про своїх батьків.

А тепер познайомтеся з вартовими нашого будинку - орел і сова. Орел сторожить наш будинок в денний час, а сова вночі. Як бачите, будинок в надійних руках. Ідея створити орла з совою прийшла мого батька під час перегляду якогось потойбічного фильма.Тем більше перед будинком стояло майже сухе дерево з двома потужними стволами, яке так і закликало зліпити з нього диво.

А тепер перейдемо до домовиком. Познайомтеся, це найстарший домовик, ми називаємо його «шериф». Він високо сидить, далеко дивиться. «Шериф» розташований прямо нагорі хвіртки. І він ні під яким приводом не пустить в тому людини зі злими намірами. В руках у нього ліхтар, що дозволяє пильно спостерігати навіть в темний час доби.

Самий смішний і добрий домовий - мухоморик. Він дуже добрий і чуйний. А ще він допомагає мені впоратися зі своїми проблемами. Чомусь я твердо переконана в тому, що якщо я поглажу його капелюшок, то всі перешкоди обійдуть мене стороною. Дуже часто я бачу, як діти, проходячи повз нашого будинку, зупиняються і уважно вивчають кожного персонажа. Але саме мухоморик їх найбільше цікавить.

А тепер папік. Це тато нашого мухоморика. Він стоїть прямо перед ним і уважно спостерігає за своїм пустотливим синочком. А прямо за його спиною сидить мару - брат папіка. Цю кличку придумали діти у дворі.

Також нас у дворі стоїть альтанка. Так от, це майбутня робота папи. Правда, він не визначився, що саме він збудує з цих пеньків, але, впевнена, точно що-небудь геніальне і казкове, коротше, в його стилі. Ці великі стовбури привіз до нього його друг лісник. Вони люблять збиратися з друзями і згадувати молоді роки. Може за черговий кухлем пива вони разом придумають чергову історію і зведуть його в реальність.

 • Дачный домик с бассейном – для исполнения мечты нужно только желание

  Наші заміські володіння - невелику ділянку, типові 10 соток. Обзавелася ними наша сім'я в 1990 році. З тих пір тут постійно щось ... Далі

  Переглядів: 7 396 Коментарів: 0
 • Создаем красоту своими руками

  Хочу представити вам свою роботу з оформлення присадибної ділянки, яка принесла мені величезне задоволення. Коли замовляють ландшафтний проект, велике значення має взаєморозуміння ... Далі

  Переглядів: 19 513 Коментарів: 9
 • Мое лебединое озеро

  Розкажу-но я вам про перлину своєї ділянки. У мене власний будинок (не люблю квартири), який я намагаюся зробити максимально комфортним і красивим. ... Далі

  Переглядів: 8 996 Коментарів: 10
 • «Райский уголок» на 12 сотках: все возможно

  Кожен з нас по-своєму уявляє «райський куточок». А адже цей самий куточок кожен з нас може зробити сам, облаштувавши свою дачну ділянку. ... Далі

  Переглядів: 17 260 Коментарів: 21
 • Дизайнер и заказчик: как найти компромисс

  Робота ландшафтного дизайнера завжди сповнена сюрпризів і несподіванок. Замовники різні, різний стиль і спосіб життя, різні побажання. Одним подобаються дикі зарості майже ... Далі

  Переглядів: 6 836 Коментарів: 4
 • Моя душа, моя отрада — лето

  Прийшло спекотне літо й принесло з собою теплі і спекотні дні. На моїй клумбі-улюблениці, яку ви вже бачили в червні місяці, розцвіли ... Далі

  Переглядів: 11 633 Коментарів: 10
 • Сказочные хранители нашего дома

  Доброго дня. Хочу вас познайомити з талантом свого батька. Ось уже 25 років він захоплюється різьбленням по дереву. Причому він не вчився в ... Далі

  Переглядів: 6 037 Коментарів: 9
 • Дачный домик с бассейном – для исполнения мечты нужно только желание
 • Создаем красоту своими руками
 • Мое лебединое озеро
 • «Райский уголок» на 12 сотках: все возможно
 • Дизайнер и заказчик: как найти компромисс
 • Моя душа, моя отрада — лето
 • Сказочные хранители нашего дома
Коментарі користувачів
 1. Галина (Додано: 15.07.2012 14:01)

  Як красиво! Так Ваш батько просто чарівник. Мені дуже подобається різьблення по дереву. Я навіть намагалася цим зайнятися, але, на жаль, у мене не вийшло. Відповідний матеріал не могла знайти. Мої чурбачки чомусь розвалювалися. Не знаю чи то занадто сухі були, то дерево не то. А може не тими інструментами користувалася. Підкажіть, будь ласка, з якого дерева краще вирізати?

 2. марина (Додано: 02.08.2012 о 14:06)

  Унікальні роботи і талановита людина їх робить. Ось це справжнє щастя знайти своє покликання і приносити радість оточуючим людям. Цікаво, а матеріал для таких робіт яким чином? Потрібні ж якісь спеціальні пеньки? І після того як фігура з'явилася на світ, її чимось обробляють? Лаком або щось інше?

 3. Тетяна (Додано: 21.09.2012 о 13:43)

  Черговий раз переконуюся, наскільки наша країна багата такими самородками. Адже Бог обдарував талантом цієї людини, і він тепер створює такі шедеври. Бо, хто навчається в інститутах роками і мало, що у нього виходить, а тут дідусь-самоучка створює своїми руками невимовну дерев'яну красу.

 4. Swetlana (Додано: 02.10.2012 14:09)

  У Вашого батька великий талант, як дизайнерський, так і різьбяра по дереву. Видно, що він у своїх персонажів вклав і серце, і душу. Вони дуже затишно, можна сказати по домашньому, вписуються, вливаються в інтер'єр двору. Роботи Вашого батька - це пам'ять Вам і Вашим дітям та онукам. Хотілося б подивитися на скульптури на власні очі.

 5. Володимир (Додано: 13.10.2012 о 14:38)

  Обожнюю дерев'яні скульптури! А дивлячись на роботи Вашого батька, відчуваєш їх енергетику, теплоту, чи що. Вони ніби живі, того й гляди, почнуть бродити по двору. У кожного персонажа свій неповторний характер. Особливо сподобалися дід з бабою - художник майстерно вдалося передати їх доброту, мудрість і начебто навіть якесь зло. Удачі Вам у ваших починаннях і побільше таких робіт!

 6. Валентинв (Додано: 28.11.2012 15:04)

  Розглядаючи кожну статуетку галереї дерев'яних фігур, просто зачаровує. Хочеться розглядати і розглядати кожну деталь, Оригінально придумано, поставивши на вході у двір так майстерно зроблені статуетки предків, про які ще довго будуть пам'ятати не тільки рідні, але й селяни. А орел і сова - ну як живі. Ж який талант треба мати, щоб з стовбура дерева ожили такі чудові статуетки.

 7. Надеда (Додано: 24.01.2013 14:37)

  Шикарні фігури! Наче з казкового лісу до нас прийшли і з невідомої причини перетворилися в дерев'яні скульптури. Мені здається, що подібні вироби з дерева надають навіть більше таємничості та чарів, ніж, наприклад, кам'яні статуї. Тільки, мабуть, я б не наважилася прогулятися вночі біля цих «дерев'яних жителів». Цікаво, чи можна зробити такі статуї на замовлення?

 8. evelina (Додано: 25.01.2013 09:30)

  Немає слів!!! До чого ж дітлахам пощастило. Живуть, як у казці. У Вашого тата відмінний смак. Дуже люблю сов. Закохалась у Вашу сову. Дому під такою охороною нічого не страшно. А як пам'ять про предків зберігається, варте глибокої поваги. До Вас прохання буде, не забудьте, будь ласка, показати нам майбутню роботу Вашого тата.

 9. agkmel (Додано: 03.02.2013 у 03:41)

  Краса, дійсно, казкова. І ще дуже загадкова і дуже добра..Зовсім не згоден з тим, що страшно було б прогулятися серед цих статуй вночі. Здається, що вони захищають тебе, дивляться лагідно й трохи з гумором. Персонажі з дитинства, із загадкових фантазій, які ми придумували собі.
  Дякуємо за ваш дивовижний розповідь і показані фотографії. Такий талант, як у вашого тата гідний загальної поваги.

Додати коментар